| Filmy | Knihy |

Knižní výzva na rok 2015.

19. prosince 2014 v 15:35 | Кристина Ж.
Privjet!

Tákže, pomalu se blíží Nový rok a já si tak nějak uvědomuju, že jsem si vlastně nikdy nedala žádné předsevzetí. Nikdy mi to nepřišlo nijak důležité. Vlastně mě ani nenapadá, co bych si měla předsevzít. Nechci si najít kluka ani přátele, nemám žádné zdraví nebezpečné zlozvyky, nepožívám omamné látky, nenapadá mě nic, co bych potřebovala nějak drasticky změnit. Jsem sice dost líná a flegmatická, ale popravdě mi nijak extra nevadí, že denně strávím 12 hodin u počítače a okolní svět vidím jen po cestě do školy, naopak mi to vyhovuje. Ideální život. Jako typický sobec si vždycky vezmu to, co chci a nestydím se za to. Nic mi nechybí. Nic mě netrápí. Jsem takhle spokojená a nevidím důvod měnit cokoliv na svém životě ani sama na sobě. Jasně, jsem extrémně neohleduplná a cholerická, jenže to nechci měnit. Mám pocit, že tohle ke mně nějakým způsobem patří. Jsem spokojená sama se sebou. Možná že bych měla víc makat na to, abych se dostala na medinu a taky bych měla zapracovat na své ruštině před zájezdem do Petrohradu, dobře, přiznávám. Nicméně, příští rok by potřeboval něčím trochu okořenit. Nečím zábavným, něčím na čem mi bude záležet. Takže jsem si řekla, že si poprvé v životě zkusím dát na příští rok pro zábavu nějaké předsevzetí a to takové, ve kterém se pokusím sama sebe překonat v tom, co dělám úplně nejraději. A vlastně, v tom jediném co dělám. Ve čtení.

♣ ♣ ♣


Tenhle rok se mi knihovnička nehorázně rozrostla (zato peněženka podstoupila odtučňovací kúru), ale i přesto se mi určitě nepodařilo přečíst více než 50 knih, a to je opravdu opravdu málo. Dost mě to žere a proto to chci od příštího roku napravit. Rozhodla jsem se tedy zapojit do Knižní výzvy na rok 2015, kterou pořádá Ells, na jejímž blogu se můžete také zapojit. Výzva probíhá od 1.1. 2015 do 31.12. 2015 a jedná se o to, že si stanovíte určité množství knih od 10 do 120, které se v následujícím roce pokusíte přečíst. Takže, hurá na to, určitě se nebojte přidat, i kdybyste měli přečíst jen 20 knih, knihy dělají všechno lepší! A jelikož jsem nenažranec nenažraná a nikdy nevím, kdy je dost, rozhodla jsem se přečíst: 120 knih! Osobně doufám, že se mi tohle číslo podaří ještě překonat. Všem čtenářům, kteří se výzvy účastní přeju štěstí v plnění, všem ostatní přeju aby si čtení co nejvíce užili a nečtenářům, aby konečně našli svou knihu, která je ke čtení navnadí, neboť si myslím, že na každého taková čeká. Čtení zdar!

0/120 knih

Přečtené knihy:

1. Hra věží - Daniel O'Malley


,,Jenom při čtení člověk pochopí, kolik toho ještě nepřečetl."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vlasta | E-mail | Web | 28. prosince 2014 v 11:06 | Reagovat

Páni, 120? To ti budu držet palce! :) Mně dává problém má osmdesátka, musím do konce roku (to už moc času není :D) přečíst knížku a půl. :)
Mimochodem, jak se čte tvá nová přezdívka? Azbuku neumím... :)

2 Кристина Ж. | Web | 31. prosince 2014 v 13:33 | Reagovat

Děkuji, sama doufám, že se mi to podaří splnit. Ale vzhledem k tomu, že nic jiného nedělám (kromě nekonečného trůnění v posteli), tak by to mohlo vyjít. To přeju hodně štěstí! Dáváš si výzvu i na příští rok?
Je to jen přepis mého skutečného jména, takže Kristina Ž. (Jménem jsem Kristýna, ale rusové mají to jméno pouze s měkkým po t). Mimochodem, jsem opravdu ráda, že ses zase vrátila k blogu a doufám, že je ti už trochu líp :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama